Jak interpretować takie wyniki TK kręgosłupa u 27-latki?

Dostałam wyniki TK kręgosłupa. Jak interpretować? Splycenie fizjologiczne lordoza kręgosłupa lędźwiowego. Wysokość trzonow oraz ich struktura kostna zachowana. Drobne guzki Shmorla w blaszkach granicznych trzonow L1 i L2. Wysokość krążków między kregowych zachowana na wszystkich poziomach. Stawy m/kręgowe oraz otwory m /kręgowe zachowane, w normie. Na poziomach od L1 do L4 bez istotnych wypuklina. Niewielkie szerokopodstawne wypukliny na poziomach L4 /5 i l5 /S1 nieco wpuklają się obustronnie w otwory m /kręgowe i modeluja worek oponowy bez widocznego konfliktu z korzeniami nerwowymi. Kość krzyżowa w uwidocznienionym zakresie bez zmian, w normie z cechami przeciążeniowych stawów krzyżowo biodrowych (podchrzęstna sklerotyzacja kości biodrowych przy stawach) szerokość szpar stawowych w normie. Dodam że przebyłam nowotwor kości, chrzestniak srodkostny w głowie kości ramiennej, przeszłam 5 operacji. I dodatkowo mam skrajny deficyt Wit d3. Proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani, główny problem mogą stanowić wypukliny, które jeśli w przyszłości będą się powiększać mogą doprowadzić do ucisku korzeni nerwowych wywołując objawy bólowe. Pozostałe odstępstwa nie budzą niepokoju. Serdecznie pozdrawiam