Jak interpretować wynik badania krwi i co oznaczają strzałki na wyniku badania?

Witam:) byłam na badaniu krwi i mam trzy dziwne strzałki: %neurocytów 39,6 a powinno być 45-70. %limfocytów 47,1 a powinno być 20-45. %bazocytów 1,3 a powinno być <1,0 czy jest czym sie martwic, czy po prostu sie tym nie przejmowac ?:)

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że przechodziła Pani wtedy lekką infekcję wirusową. Wyniki nie stanowią powodu do niepokoju. Najważniejsza jest bezwzględna liczba neutrocytów i limfocytów, a skoro ich Pani nie przytoczyła, wnioskuję, że one są w normie.