Jak interpretować wynik badania moczu u 31-latki?

Witam w moim wyniku moczu wyszlo ze jest mętny, urobilinogen 0,2mg/dl,nabłonki płaskie liczne, pasma śluzu liczne czy to jest stan zapalny pecherza prosze o odpowiedz. Reszte wynikow w normiw.

Lek. Paweł Szadkowski

Te wyniki nie świadczą raczej o zapaleniu w ukladzie moczowym, ale nie mozna tego określić ponieważ niezbedna jest ocena kliniczna i pełne wyniki wraz z zakresem norm laboratorium.