Jak interpretować wynik badania morfologi krwi i czy ich wynik jest niepokojący?

Witam. Odebrałam wyniki i niepokoi mnie kilka rzeczy które nie mieszczą się w normie. Hematokryt 47,2 % Bazofile 0,01 tys/µl Eozynofile 0,6 % a najbardziej poziom Leptyny, bo norma jest do 11 a ja mam powyżej 20 Leptyna 20,75 ng/ml

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani norm laboratorium, w którym były robione badania, natomiast nie wydaje mi się, aby znacznie odbiegały od normy. Te wyniki badań należy ocenić w korelacji z obrazem klinicznym, z objawami jakie u Pani występują. Radziłbym udać się do lakarza, który zlecał te badania, albo do lekarza pierwszego kontaktu.