Jak interpretować wynik badania na toksoplazmozę u dziecka?

Witam.Wynik mojej córki na toxokarozę IiG 50,91 <9 wynik ujemny 9-11 wynik niejednoznaczny >11 wynik dodatni

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik jest dodatni, przeciwciała IgG oznaczają, że kiedykolwiek w życiu córka miała kontakt z toksoplazmozą (albo toxokarozą - to dwie różne rzeczy, nie wiem o którą Pani konkretnie chodzi). Natomiast bez poznania objawów, jakie u córki występują i bez przeciwciał w klasie IgM nie jestem nic w stanie więcej powiedzieć.