Jak interpretować wynik badania toksoplazmozy u osoby w 8 tygodniu ciąży?

Dzień dobry, Jestem w 8 tygodniu ciąży mój lekarz wraca 13go lutego proszę o interpretację wyników: Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgG 0,10 IU/ml Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgM 0,060 Index Wirus różyczki (Rubella virus) Przeciwciała w kl. IgG 25,10 IU/ml Wirus różyczki (Rubella virus) Przeciwciała w kl. IgM 0,28 Index

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani zakresu norm danego laboratorium, ale nie sądzę żeby było się czym martwić.