Jak interpretować wynik TK kręgosłupa u 25-latka?

Witam, Jeżeli to możliwe, proszę o poradę, co oznacza taki wynik badania TK kręgosłupa. Jest to wynik mrżczyzny w wieku 25 lat. Klinicznie: Dyskopatia LS. Lumboischialgia dex. W poziomie L3/L4 bulding z niewielkim centralnym uwypuklenie pierścienia włóknistego tarczy m-k rzędu 2,5mm uciskającym przednią powierzchnię worka pionowego. Na poziomie L4/L5 widoczna centralna, szerokopdstawna przepuklina tarczy m-k do 8mm uciskająca struktury worka oponowego, z obustronnym spłaceniem zachyłków bocznych. Widoczna jest lateralizacji zmian na str. Lewą ze stenozą dolnego piętra lewego kanału korzeniowego. W poziomie L5/S1 centralne szerokopodstawne uwypuklenie pierścienia włóknistego tarczy m-k modelujące przednią powierzchnię worka oponowego. Poza tym idc. LS kręgosłupa w wykonanym badaniu TK bez innej uchwytnej patologii. Innych zmian nie stwierdzono. Wnioski: Dyskopatia L3-S1, najsilniej wyrażona w poziomie L4/L5 ze stenozą bezwzględną kanału kręgowego - wym. strzałkowy kanału w tym poziomie ok. 8mm.

Badanie TK wskazuje na wielopoziomową dyskopatię L-S kręgosłupa. Trzeba by było przeprowadzić dokładne badanie, obejrzeć płytkę z badaniem TK, najprawdopodobniej potrzebne też jest badanie MR kregosłupa odc. L-S by można było wypowiedzieć się co do postępowania w tym wypadku.