Jak interpretować wynik usg 4-miesięcznego synka?

Witam prosze o interpretacje wyniku usg przezciemiaczkowego mojego prawie 4 miesięcznego synka. Synek urodzony w 40 tyg przez cc 4550 waga teraz 8 kg 58 cm teraz 64 . 10 pkt Agpar. Ciaza bez problemowa. CC z powodu duzego dziecka. Dostalismy skoerownie do neurologa bo pediatra zauwazyl ze maly słabiej chwyta prawa rączka neurolog mowi ze to sladowe ale kazal zrobic usg przezciemiaczkowe i wrocic za miesiac. W usg wyszlo; struktura mozgu bez zmian ogniskowych. Asymetria komor bocznych glebokosc komory bocznej lewej 8 mm prawej 6 mm. Rozpiętość komor bocznych 28 mm do szer. czaszki na tej wysokości 107 mm. Sploty naczyniowkowe rowne i symetryczne. Komora III cia o średnicy 12 mm. Podtwardowki po 3 mm. Proszę o pomoc czy mam sie o co martiwc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam.Należy ten wynik skonsultować z neurologiem dziecięcym. Pozdrawiam.