Jak interpretować wyniki badania błony śluzowej żołądka?

Proszę o pomoc co to znaczy Fragmenty błony śluzowej okolicy przedodzwiernikowej żołądka z cechami przewleklego zapalenia aktywnego ( ) Fragmenty błony śluzowej trzonu żołądka z cechami przewleklego zapalenia ( )

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik opisuje zapalenie błony śluzowej żołądka. Ewentualne leczenie zależy od Pani objawów, dlatego najlepiej udać się z wynikiem do lekarza, który w razie potrzeby przepisze odpowiednie leczenie.