Jak interpretować wyniki badania poziomu CK?

Moja wartość Ck mb - 24 (norma do 25) Ck 105 (norma do 190) troponina I - 0,4 (norma poniżej 34,2) , d dimer 0,47 (norma 0,5) czy tak wysoki ck mb może być spowodowany bieganiem ok 4 dni wcześniej?? czy jednak coś dzieje sie z sercem? stosunek ck mb do ck to ponad 20 %......

Lek. Paweł Szadkowski

Pana wyniki mieszczą się w zakresie norm referencyjnych i nie świadczą o niczym niepokojącym. Zwiększone wyniki kinazy kreatynowej mogą wynikać z dużego wysiłku fizycznego.