Jak interpretować wyniki badania RM głowy u 40-latki?
Witam prosze o pomoc co oznaczają te badania-Badanie MR głowy w sekwencjach SE i FSE w obszarach T1,T2-zależnych oraz w sekwencjacj Flair:korowo-podkorowy obszar malacji poniedokrwiennej w prawym płacie czołowym w okolicy zakrętu przedśrodkowego.Badanie angio-MR TOF naczyń tętniczych wewnątrzmózgowych:naddatek sygmału przyśrodkowo od ICA sin w odcinku nadnadklinowym śr. ok 6mm podejrzenie tętniaka.Proszę o pomoc co znaczy opis.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Witam , szczegóły opisu i dalszego postępowania powinien pilnie omówić z pacjentką lekarz kierujący na badanie-istnieje podejrzenie tętniaka! z.żurawski