Jak interpretować wyniki badania tarczycy?

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu mam złe samopoczucie. Zrobiłam wyniki na tarczycę. Gdyż skierował mnie ginekolog. Mam 33 lata, jestem mama jednego dziecka, drugą ciąże poroniłam. Proszę o interpretacje. anty TG 6,45 IU/ml anty TPO 0,16 IU/ml TSH 3cia generacja 1,449 ulU/ml FT3 4,84 pmol/l FT4 14,03 pmol/l Proszę o interpretację, gdyż wizytę u endokrynologa mam dopiero w sierpniu.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani norm danego laboratorium, a te się różnią między sobą. Natomiast nie ma Pani obecnych przeciwciał, a TSH jest w normie, poziomy hormonów najprawdopodobniej również.