Jak interpretować wyniki badania wątroby u osoby w wieku 37-lat?

Witam, jestem mężczyzna, 37 lat, 172 cm wzrostu, 73 kg wagi. Zrobiłem badania wątrobowe i mam następujące wyniki: bilirubina całkowita 0,7; AST 35,5; ALT 41,0; Gamma GT 34,7. Czy wyniki są prawidłowe?

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki są prawidłowe. (powinno się je jednak zestawić z normą laboratorium w którym było wykonywane badanie).