Jak interpretować wyniki krwi u 3-latka?

Proszę o interpretację wyników córki 3 latka.wszystko w normie tylko te trzy wyniki są zaznaczone z wykrzyknikiem.P-LCR 16,8Linfocyty 58,90,Eozynofile 4.10

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki należy interpretować łącznie z normą laboratorium oraz obrazem klinicznym, ale ww. wyniki nie świadczą najpewniej o niczym niepokojącym. Jeśli ma pani wątpliwości najlepiej udać się do lekarza pediatry.