Jak interpretować wyniki morfologii po wypadku samochodowym?

Witam około dwa miesiące temu miałam wypadek samochodowy, skończyło się na skręcenie kręgosłupa szyjnego stłuczeniu klatki piersiowej i głowy, poza tym nic. Po wypadku zostały mi robione badania krwi, które do dzisiaj mnie niepokoją, bylam bardzo zestresowana cała się trzeslam i nie mogłam dojść do siebie.. Prosiłabym o interpretację moich wyników : oto one Morfologia : Podwyższone WBC 15,70 (4.3-10.0) NEUTP 79,10 (50.0-70.0) I obniżone LYMPP 16,80(25.0-40.0) reszta wyników jest w normie, USG jamy brzusznej też wyszło dobrze. Martwię się tym i nie wiem czy może to świadczyć o jakiejs poważnej chorobie, tym bardziej że lekarze po wypadku nie przywiązani wagi do tych wynikow

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani powtórzyć badanie morfologii krwi z rozmazem ręcznym i w razie nieprawidłowości udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki. Jeśli nie ma pani obecnie objawów zapalnych lub innych to noe niepokoiłbym się tym zbytnio.