Jak interpretować wyniki morfologii po wypadku samochodowym?
Witam około dwa miesiące temu miałam wypadek samochodowy, skończyło się na skręcenie kręgosłupa szyjnego stłuczeniu klatki piersiowej i głowy, poza tym nic. Po wypadku zostały mi robione badania krwi, które do dzisiaj mnie niepokoją, bylam bardzo zestresowana cała się trzeslam i nie mogłam dojść do siebie.. Prosiłabym o interpretację moich wyników : oto one Morfologia : Podwyższone WBC 15,70 (4.3-10.0) NEUTP 79,10 (50.0-70.0) I obniżone LYMPP 16,80(25.0-40.0) reszta wyników jest w normie, USG jamy brzusznej też wyszło dobrze. Martwię się tym i nie wiem czy może to świadczyć o jakiejs poważnej chorobie, tym bardziej że lekarze po wypadku nie przywiązani wagi do tych wynikow

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Może pani powtórzyć badanie morfologii krwi z rozmazem ręcznym i w razie nieprawidłowości udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki. Jeśli nie ma pani obecnie objawów zapalnych lub innych to noe niepokoiłbym się tym zbytnio.