Jak łączyć bezpiecznie Citaxin?

Witam, zażywam lek citaxin ale niestety dopadła mnie grypa. Jakie leki mogłabym zażyć żeby nie kolidowały z lekiem?

Lek. Paweł Szadkowski

Większość ogólnodostępnych leków objawowych (np. niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki mukolityczne, czy przeciwkaszlowe) nie wchodzi w istotne interakcje z ww. lekiem. W razie wątpliwości może pani poradzić się lekarza pierwszego kontaktu.