Jak leczy się raka niedrobnokomórkowego?

Proszę o wytłumaczenie wyników biopsja mama ma 10 lipca zgłosić się na leczenie onkologiczne. Wyniki to: wynik wstępny rak niedrobnokomorkowy. Opis mikroskopowe badanie imunhistochemiczne- ekspresja w komórkach nowotworowych. TTF1 ck7( ) p40(-). Rozpoznanie gruczolakorak (8140/3 t-y2300). Proszę jakie sa rokowania i jak najskuteczniej leczyć. I co oznacza leczenie paliatywna. Dziękuję

Szanowna Pani, przez internet nie jestem w stanie udzielić takich informacji. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym