Jak leczy się reumatoidalne zapalenie stawów?

Witam!!! Stwierdzono u mnie RZS co bardzo mnie zmartwiło. Póki co biorę Metypred oraz Arechin a za 2tyg. mam pójść do kontroli i dostanę silniejsze leki. Chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie przebiega ta choroba, jak się ewentualnie ją leczy i czy będę zdolna do pracy bo póki co przez te bóle czasem nie mogę wstać z łóżka
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z góry przepraszam iż zamiast odpowiedzić swoimi słowami wstawiam LINK. Jednak opis ze strony medycyny praktycznej powinien rozwiać Pani wszelkie wątpliwości. Mam wtedy także pewność iż niczego nie pominąłem.