Jak leczy się zmiany skórne w okolicach intymnych?

Od tygodnia po zabawch z moim chłopakiem wyskoczyła mi duża czerwona swędząca i boląca krostka na wzgórku łonowym. Gdy dotykam bardzo boli jak mam to wyleczyć ? Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 miesiące. Może są jakieś preparaty, maście bez recepty?

Lek. Paweł Szadkowski

Aby móc zalecić jakiekolwiek leczenie, najpierw lekarz musi obejrzeć zmianę. Może być to zapalenie gruczołu Bartholina. Może się Pani umówić wcześniej na wizytę, jeśli Pani lekarz ginekolog nie ma wolnych terminów, a objawy nie ustępują, warto udać się do innego lekarza.