Jak leczyć alergię na chlor?

Witam mam 40 lat. Od 3 tygodni utrzymuje mi sie mocna reakcja alergiczna najprawdopodobniej bo basenie czyli chlor. Lekarz rodzinny przepisal leki od alergii ktore nie pomogly.byly robione badania z morfologi i wymaz z miejsc najbardziej dotknietych zmianami skornymi. Wszystko w normie. Dostalem skier. Do dermatologa wizyta na 16 marca. W ostatnich dniach pojawily sie obrzeki stop. Czy to ma zwiazek z tak mocna reakcja alergiczna? Dodam proszek plyny ogolni chemia nie byla zmieniana w ostatnim czasie. Najgorzej jest na stopach bo wyglada jak by byly poparzone

Lek. Paweł Szadkowski

W razie dalszego utrzymywania się dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego ponownie, a jeśli objawy nasilą się sugeruję udać się na SOR.