Jak leczyć autoimmunologiczne zapalenie wątroby?
Mam auto immunologiczne zapalenie wątroby, przyjmuje sterydy. Wszystkie badania laboratoryjne mam w normie. Na usg wyszło mi pżw 10mm. Wizyta u lekarza za parę dni! Pomocy

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Autoimmunologiczne zapalenie wątroby leczy się m.in. przy pomocy sterydów. Leczeniem powinien kierować pani lekarz prowadzący. Jeśli nie ma pani żadnych niepokojących objawów, sugeruję poczekać na wizytę.