Jak leczyć bakterię klebsiella pneumoniae?

Witam podczas wizyty kontrolnej u ginekologa stwierdzono bakterie klebsiella pneumonium zrobiłam kontrolnie posiew moczu tam też ta bakteria przed porodem a raczej cesarce nie miałam tego oporna jest tylko na 3antybiotyki klindakycyne i jakieś dwa które podaje się w szpitalu dożylnie czy to znaczy że grozi mi śmierć jeżeli nie wyleczy się tego a ona stanie się oporna na wszystkie antybiotyki mam dwoje małych dzieci co można zrobić nie wiem skąd takie świństwo się wzięło

Szanowna Pani, nosicielstwo K. pneumoniae nie jest śmiertelne, należy poddać się antybiotykoterapii