Jak leczyć białą, gęstą i grudkowatą wydzielinę z pochwy?

Witam, Od kilku dni mam taki Białą,gęstą i grudkowaną wydzielinę z pochwy.... co mam z tym zrobić????
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji grzybiczej. Proszę zatem zgłosić się do specjalisty ginekologa w celu wdrożenia właściwego leczenia. Do czasu wizyty może Pani stosować clotrimazol, który dostępny jest bez recepty oraz okłady z borasolu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy sugerują infekcję grzybiczą bądź bakteryjną. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia. Proponuję udać się do swojego lekarza.