Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć ból dłoni i nocne cierpnięcia palców?

3 mc temu złamałam dalszą kość promieniową u nasady, po ściągnięciu gipsu (6 tyg) ręka fajnie wracała do sprawności. Ale pojawił się ból dłoni i nocne cierpnięcia palców (1-4) i prądy, ranne cierpnięcia dłoni, sztywność w nadgarstku i osłabienie ręki łącznie z barkiem. Są dni że objawy te ustępują, ale potem wracają, nie ograniczają mnie ale bardzo przeszkadzają. Zrobiłam EMG wszystko w normie. Czy te objawy z czasem mogą same ustąpić czy wrócić do lekarza?
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Należy spokojnie i systematycznie zwiększać ruchomość, szczególnie przedramienia. Jednakże nie ze wszystkim będzie Pani mogła sobie sama poradzić. Przypuszczam, że konieczna będzie konsultacja u fizjoterapeuty. Niezmiernie istotne jest to, że systematyczne ćwiczenia należy wykonywać zarówno podczas noszenia gipsu jak i po ściągnięciu. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy