Jak leczyć ból kręgosłupa lędźwiowego?

Witam serdecznie, Od kilku miesięcy żyje z bólem kręgosłupa ledzwiowego, promieniującym do pośladka. 2 tyg temu miałam zrobiony rezonans który pokazał 10mm przepuklinę na odcinku s1, od 2 miesięcy biorę różne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, chodzę na fizjoterspie. Dziś dostałam od neurochirurga skierowanie na operacje, jednak fizjoterapeuta uważa ze póki nie mam problemów z chodzeniem, zwieraczami nie powinnam się na nią decydować, nie wiem co robić, boje się operacji z drugiej strony od 2 miesięcy nie ma praktycznie żadnej poprawy... proszę o radę

Szanowna Pani, nie jestem neurochirurgiem ale myślę że specjalista neurochirurgii ma większe doświadczenie w leczeniu niż fizjoterapeuta