Jak leczyć ból po złamaniu kości strzałkowej?

Witam. Mam 30 lat i jestem po złamaniu kości strzałkowej w okolicy stawu skokowego. Wykonana została stabilizacja gwoździem środszpikowym. Po 8 tygodniach kość była słabo zrośnieta, lecz kazano mi już normalnie chodzić. Po wstaniu na nogi było w miarę ok. Tzn był ból wynikający z opuchlizny. Po 2 tygodniach chodzenia zaczął się ból w obrębie od miejsca złamania po łydkę, aż w okolice kolana. Ból wydaje się być mięśniowy jakby coś było uszkodzone, z dnia na dzień robiło się coraz gorzej a teraz prawie w ogóle nie jestem w stanie chodzić o wlasnych siłach. Lekarze twierdzą, że być może odłamy mnie kaleczą, ale kość już się zrasta a ból dalej jest. Ból jest promieniujący na tyle silny że blokuje całą nogę. Raz boli mnie w okolicy złamania raz w łydce a raz mięśnie i ścięgna w okolicy kolana. Pomocy co to może być minęło już 4 miesiące a ja nie jestem praktycznie w stanie chodzić. Nie wiem co mam robić i gdzie się udać. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam,

brak informacji czy ostatnio była wykonana diagnostyka obrazowa.

Nic nie napisał Pan czy była konsultacja fizjoterapeuty, czy miał Pan ćwiaczenia, zabiegi itd.

Wymaga Pan szczegółowej diagnostyki nie tylko obrazowej ale też laboratoryjnej.

Pozdrawiam