Jak leczyć ból pośladka promieniujący do uda?

Witam. Mam 41 lat. Od pewnego czasu meczy mnie bol w posladku, ktory promieniuje do uda i dretwieja palce. Najgorzej jest jak siedze i chce wstac to nie ma mozliwosci od razu sie wyprostowac. Lekarz rodzinny powiedzial ze mam wypadniety dysk. Czy jest na to jakis inny ratunek niz operacja? Co moze zalagodzic bol?

Niestety, do udzielenie porady potrzeba więcej informacji. Proponuję udać się do neurologa lub neurochirurga, który po zbadaniu Pani i zapoznaniu się ze stanem klinicznym stwierdzi, jakie są w Pani wypadku najlepsze możliwości leczenia. Pozdrawiam.