Jak leczyć ból stopy po operacji haluksa?

Witam Przeszłam operację haluksa w 2016 r. Po zdjęciu gipsu po 6 tygodniach od razu wróciłam do pracy (był to styczeń więc w grę wchodziły buty zimowe). Do dzisiejszego dnia odczuwam ból stopy po jakimkolwiek dłuższym chodzeniu nie mówiąc już o włożeniu butów na obcasie. Najbardziej bolą mnie dwa palce umieszczone po paluchu. Dodam że po zabiegu nie otrzymałam żadnej rehabilitacji. Co mogę zrobić (może jakoś ćwiczyć tę stopę) aby nie odczuwać już bólu ?

Szanowna Pani najpierw należy wykonać zdjęcie radiologiczne stopy aby znaleźć przyczynę bólu, dopiero potem należy wdrożyć leczenie