Jak leczyć ból zatok u 38-latka?

Witam.Mam pogrubiala blone sluzowa malzowin nosowych dolnych i nieco przysciennie pogrubiala blone sluzowa we wszystkich zatokach przynosowych.Bol jest okropny.Prosze o porade jak to leczyc..??

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest pogłębienie wywiadu odnośnie pana dolegliwości oraz dokładne badanie fizykalne. Sugeruję udać się do lekarza laryngologa w celu dobranie optymalnej terapii.