Jak leczyć brak wzwodu przy nadwadze?

Witam. Mam 33 lata sporą nadwagę oraz nadciśnienie tętnicze. Przyjmuje Zeofenil i Nebicard. Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną ale podczas stosunku zauważyłem że mam problem w osiągnięciu pełnego wzwodu i jego utrzymaniem. Czy przyjęcie leku wzmacniającego erekcje np. Mensil coś mi pomoże i czy można go stosować z ty lekami na nadciśnienie. Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W pierwszej kolejności proponowałbym redukcje masy ciała . Nie jest zalecane łączenie tych leków. Pozdrawiam.