Jak leczyć ciągły świąd uszu?

Witam. Od około dwóch latach zmagań się z następującą przypadłością. W okresie wiosenno-letni strasznie swedza mnie uszy. Wrażenie jest jakby ciagle znajdowała się w nich woda. Po częstym czyszczeniu uszu pojawia się w lewym uchu twarda gula wypełniona ropą. W zeszłym roku zmalała po zastosowaniu antybiotyku, choć była lekko wyczuwalna. W tym roku znów odnowila się przez co nie jest możliwe nawet włożenie patyczka. Czy są jakieś domowe sposoby aby pozbyć się tego?

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety bez postawienia rozpoznania nie można pani podpowiedzieć właściwego leczenia. Na pani miejscu udałbym się na konsultację do laryngologa.