Jak leczyć duszący kaszel po chemioterapii?

Jestem po czwartym cyklu chemioterapii, mam duszący kaszel już 9 dzień, syrop i domowe sposoby nie działają. Co robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej jeśli skonsultuje się pani z lekarzem prowadzącym lub z lekarzem internistą. Konieczna jest dokładna ocena pani stanu klinicznego i historii choroby. Pani dolegliwości mogą wskazywać na infekcję dróg oddechowych, ale niezbędne jest odpowiednie różnicowanie z innymi potencjalnymi przyczynami.