Jak leczyć enuchoidyzm?

Witam, mam 27 lat i mam zdiagnozowany eunuchoidyzm. Mam nierozwinięte narządy płciowe (niewielkich rozmiarów). Chciałbym dowiedzieć się czy po zastosowaniu leczeniu hormonalnym (mam bardzo niski testosteron) jest szansa na normalne życie seksualne i czy genitalia urosną do normalnych rozmiarów jak u zdrowego mężczyzny ?

Szanowny Panie, leczenie polega na dożywotnim przyjmowaniu testosteronu. Powinno ono przyspieszyć wzrost genitaliów