Jak leczyć gorączkę w ciąży?

Jestem w 35 tygodniu ciazy od 3 dni dopadlo mnie przeziebienie:bol glowy, gardla(dodam ze nie mam migdalow)pocenie sie oraz ogolne zmęczenie jednak nie mam goraczki ani nawet stanu podgoraczkowego. Czy to normalne?czy wystarcza domowe sposoby leczenia takiego przeziebienia?

Lek. Paweł Szadkowski

Jedynym lekiem dopuszczalnym w leczeniu gorączki czy bólu głowy, u kobiet w ciąży, jest paracetamol. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego w celu zbadania i ewentualnie zalecenia odpowiedniego leczenia.