Jak leczyć moje kolano?

Witam ;) 4 lata temu uderzyłam się w kolano podczas jazdy na snowboardzie pojawił się obrzek i śliniaki. W szpitalu stwierdzili że to jest stłuczenie i mam robić okłady. Przez te 4 lata cały czas pobolewa mnie to kolano, przy ćwiczeniach czy jeździe na rowerze jest nie do zniesienia. Postanowiłam zrobić rezonans i w badaniu wyszło : Obrzek przyczepy ludowego lcl Pozostałe więzadła stawu kolanowego i rzeki bez zmian, o zachowanej ciągłości Obie ląkotki prawidłowo położone i o nie zmienionej budowie Chrząstka stawowa stawu udowo-piszczelowego bez zmian Ilość płynu w stawie udodo-piszczelowym w normie Rzepak prawidłowo położone w Sur Chrząstka stawowa Sur bez zmian Ilość płynu w Sur w normie Troczki rzepki i ciało hoffy prawidłowe WNIOSEK: OBRZRK LCL I tu moje pytanie co to oznacza i jak to się leczy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Sposób leczenia uzależniony jest od wielu innych czynników [sprawności, zachowanej ruchomości stawu]. Proszę skonsultować się z ortopedą.