Jak leczyć myśli samobójcze i złe samopoczucie?

Witam mam 25 lat jestem ostatnio zdolowany i przygnebiom miewam czasem mysli samobojcze. Strasznie boje sie samotnosci i wyczytalem w internecie ze moge miec dystrymie. Prosze o porade i pomoc z gory dziekuje

Witam Pana
Jeżeli problem pojawił się „ostatnio”, to na razie nie można
stwierdzić dystymii.
Pana objawy mogą sugerować zaburzenia depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Pana obniżony nastrój i myśli samobójcze zapewne
wynikają z niskiej samooceny i być może przykrych
doświadczeń z przeszłości.
Człowiek doświadczający depresji nie widzi możliwości
rozwiązania swoich trudnych problemów – stąd myśli samobójcze.
Dobre rady na portalu raczej nie wystarczą.
Depresja jest bardzo niebezpieczna jeżeli nie jest leczona.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem leczenia
depresji
i towarzyszących jej objawów.
Terapeuta pomoże Panu zrozumieć psychiczne konflikty
powstałe na przestrzeni życia, które przyczyniły się
do powstania opisanych przez Pana zaburzeń
oraz odzyskać równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Aby określić ewentualne działania wspierające w opisanej przez Pana sytuacji, konieczna byłaby diagnostyka psychologiczna podczas bezpośredniej konsultacji. Proszę zwrócić się do odpowiedniego specjalisty, psychologa lub lekarza psychiatry. Będzie on mógł na podstawie zebranego wywiadu zaproponować rozwiązania, które pozwolą na poprawę Pana samopoczucia i powrót do równowagi. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam serdecznie,

Diagnozowanie siebie przez internet nie jest dobrym pomysłem. Mogą pojawić się różne pomysły na określenie swoich dolegliwości, jednakże często okazują się one błędne, zamykając na pomoc specjalistów.
Napisał Pan o częstych myślach samobójczych - to objaw, którego nie należy lekceważyć. Myślę, że ważne jest zgłoszenie się do psychiatry, w celu zdiagnozowania Pana trudności, a następnie przystąpienie do psychoterapii, w celu poprawy funkcjonowania.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej oraz konsultacji z lekarzem psychiatrą. Przesyłam link gdzie znajdzie Pan placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Może Pan również skorzystać z telefonu zaufania lub pomocy ośrodka interwencji kryzysowej aby otrzymać szybkie wsparcie.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl