Jak leczyć nadpotliwość u 26-latka?

Witam. Błagam o pomoc. Mam ogromny problem z nadpotliwością. Chodzi głównie o okolice klatki piersiowej, pleców i pośladków. Nie mam problemu odziwo z pachami jak to u większości osób bywa. Robiłem badania które mi zlecili dermatolodzy( byłem u trzech) i wszystkie wyniki w porządku. Próbowałem już tabletek i etiaxilu, niestety nic nie przynosi rezultatów. Moje życie prywatne i zawodowe przez tą przypadłość to koszmar. Nie mogę się spotykać z przyjaciółmi o normalnej porze, nie mogę zmienić pracy na wymarzona ponieważ jest tam wymagany elegancki dress code. Błagam o pomoc bo psychicznie jestem zdruzgotany. Dodam jeszcze ze mam 26 lat i jestem z Warszawy ale mogę dojechać w każdy zakątek Polski jeżeli ktoś mógłby mi pomoc. Pozdrawiam.

Szanowny Panie proponuję skonsultować się z lekarzami zajmującymi się medycyną estetyczną, myślę że będą w stanie Panu pomóc