Jak leczyć nadżerkę na dwunastnicy?

witam, mam nadzerki na dwunastnicy, zostalo zdiagnozowane u mnie h.pylori, zostalo mi 3-4 dni antybiotyku aby zwalczyc ta bakterie. w tej chwili najbardziej meczacym objawem jest ciagle odbijanie - jak to mozna wyleczyc? czy to sie wyleczy? oprocz antybiotyku na h.pylori stosuje takze teraz venter i helicid. bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe leczenie powinno wyeliminować pana chorobę i dolegliwości, może to jednak zająć kilka tygodni.