Jak leczyć nerwicę w ciąży?

Dzień dobry Pisze ponieważ mam pytanie związane z nerwica.Od dwóch lat zażywam Escitalopram 10mg.Czy gdybym zaszła w ciąże mogłabym nadal je zażywać ?(mialam bardzo silna nerwice)jeśli nie to czy można by było zastąpić je innym lekami które są dopuszczalne w trakcie trwania ciąży? Bardzo nam zależy aby mieć drugie dziecko. Pozdrawiam

Szanowna Pani niestety nie znam badań dotyczących bezpieczeństwa escitalopramu w ciąży, proszę udać się do psychiatry