Jak leczyć nieprzyjemny zapach z ust u 21-latki?

Witam mam problem z nieprzyjemnym zapachem z ust. Gdy przyjmowałam antybiotyki na pasożyty, nie czułam przykrej woni. Problem zaczął narastać znowu po odstawieniu antybiotyków. Chciałabym zapytać się, czy mój problem z nieświeżym zapachem może wynikać z kwestii żołądka albo z skrzywionej przegrody nosowej? Jeśli tak to jak mogę poradzić sobie z tym problemem? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Przyczyn halitozy jest bardzo dużo. W pierwszej kolejności sugeruję pani udać się na wizytę do stomatologa. Jeśli obserwuje pani u siebie inne dodatkowe objawy powinna pani udać się do odpowiednich specjalistów, przykładowo objawy zapalenia zatok czy migdałków (laryngolog), dyspepsja (gastroenterolog). Pomocna w ukierunkowaniu diagnostyki może być wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.