Jak leczyć otarcia między pośladkami?

Witam mój problem polega na otarciach miedzy pośladkami, są na tyle uciążliwe że wciąż o tym myślę bo pieką. Pracuję fizycznie od 8-10 h dziennie. Dodam iż jestem ektomorfikiem, dbam o higienę. Na podrażnione miejsca używam środków łagodzących na podrażnienia itymne. Nawet zacząłem myśleć że to może przez daną bieliznę ale nie.. w każdym przypadku jest tak samo...

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli prawidłowa higiena i czynności pielęgnacyjne nie przynoszą efektu, a objawy są uciążliwe, sugeruję udać się do lekarza dermatologa w celu wykluczenia ewentualnej choroby skórnej będącej przyczyną pana dolegliwości.