Jak leczyć półpasiec u 79-letniej kobiety?

Witam. Mama ma 79 lat. 3lata temu miała półpasiec i pozostały bóle czasem nie do zniesienia. Lekarze stwierdzili neuralgie popółpaścową. Blokady nie pomogły, leki nie pomagaj. Czym się leczyć i czy jest to do wyleczenia. Proszę o informację lub kontakt.

niestety neuralgia popółpaścowa jest bardzo trudna w leczeniu, czasami ból sam mija po tygodniach, miesiącach a niekiedy latach, proszę spróbować udać się do poradni leczenia bólu