Jak leczyć problem z zatkaniem i bólem prawej dziurki nosa?

Witam. Od 4 dni mam problem z zatkaną prawą dziurką nosa bol prawej dziurki oraz oka. Gęsty śluz z dribnymi ilosciami krwi i przykry zapach ropny.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy świadczą najpewniej o infekcji górnych dróg oddechowych. Jeśli objawy bardzo panią niepokoją może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu, a jeśli nie to zastosować typowe leczenie objawowe jak w przeziębieniu.