Jak leczyć przedwczesny wytrysk u 20-letniego mężczyzny?

Witam mam pytanie uprawiając sez z dziewczyną bardzo szybko dochodzę co mnie denerwuje a ona nie ma zadnych przyjemnosci z tego sex trwa okolo (3-5minut) dodam ze codziennie sie masturbuje czy to również może byc przyczyna? ? A zapomnialbym i wytrysk jest bardzo mały prosze pomozcie

Dzień dobry, w swoim zapytaniu pisze Pan, że stosunek nie jest wystarczająco długi by przyniósł Państwu satysfakcje seksualną. Opisana sytuacja może wskazywać na problemy ze zbyt wczesnym wytryskiem. Podłoże tego problemu może być natury medycznej lub psychologicznej. Aspekt zdrowotny może być związany m.in. z zapaleniem dróg moczowych, zapaleniem gruczołu krokowego, przewlekłym zapaleniem stercza bądź nadczynnością tarczycy. W przypadku wyeliminowania podłoża zdrowotnego, przyczyną może być sfera psychiczna- np. depresja lub stres czy też konflikty w relacji partnerskiej. Sugerowałabym wydłużenie gry wstępnej oraz powolniejszy seks (wolniejsze ruchy frykcyjne). Innymi sposobami na wydłużenie stosunku jest stosowanie grubszej prezerwatywy lub używanie maści/żeli zawierających lidokainę (nakłada się na członek około 15 minut przed planowanym stosunkiem, należy stosować razem z prezerwatywą ponieważ maść może spowodować znieczulenie ścian pochwy). Innym sposobem jest też odprowadzenie w trakcie stosunku uniesionych do góry jąder w dół. Po spadku napięcia stymulacje się kontynuuje a po kilku przerwach pozwala się, by nastąpiła ejakulacja. Pozdrawiam oraz życzę wiele przyjemności :)