Jak leczyć przeziębienie we wczesnej ciąży?

Witam Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży. Od jakiś ponad dwóch tygodni złapał mnie przeziębienie - głównie objawy to zablokowany nos oraz zmieniająca się wydzielina z nosa co parę dni. Lekarz powiedział że mam pić dużo wody i nic więcej mi nie pomógł. Zaznaczam że mieszkam w UK i podejście tutaj do kobiety w ciąży do 12 tygodnia jest bardzo słabe. Moja pierwsza wizyta z midwife czyli położna przypada w następnym tygodniu a skan dopiero w 12 tygodniu ciąży. Bardzo się martwię oraz niewiem co robić, lprosze o pomoc.

szanowna Pani proszę stosować się do zaleceń, ewentualnie dopuszcza się stosowanie paracetamolu