Jak leczyć raka przełyku z przerzutami?

Witam.u mojego taty zdiagnozowano raka przelyku z przezutami do licznych węzłów chlonnych watroby oraz szpiku kostnego. Obecnie jest to pacjent leżący po wykonaniu gastrostomii oraz z drenem do pluc poniewaz pekniety guz uszkodził pluco.Szukqmy nadziei,lekaza ktory podejmie sie leczenia,obejmie tate leczeniem onkologiczny,na ta chwile nie mamy nawet lekarza prowadzacego,onkologa.

Nie należy spieszyć się z podjęciem leczenia u taty , bo jak pisze pani -wystapiły pewne problemy medyczne ogólne .Pacjent musi dojść do siebie ,wzmocnić się , odżywiać dobrze ,a w miedzyczasie trzeba umówić wizytę do onkologa ( bez skierowania) i czekać na konsultację.