Jak leczyć silną infekcję pochwy?

Witam!mecze sie od listopada,zaczelo sie od antybiotyku,poznirj grzybica,roznymi lekami gdyz okropny swiad pochwy nie przrchodzil...posiewy wszystkie ujemne,a pozostalo straszne podraznienie ciegle pieczenie sromu i przedsionka pochwy,lecze sie roznymi masciami,noc nie przynosi ulgi,co druga masc powoduje jeszcze wieksze podraznienie,nie moge chodzic,siedziec,zrobilam wycinki ktore tylko pogorszyly sytuacje,miejsca po wycinkach sa jeszcze bardzo bolesne i piekace,wyszedl przewlekly stan zapalny,kazdy okres to horror,nie wstaje nawet z łóżka,zalozenie bielizny uraza te miejsca a co dopiero okres i podpaski,lekarze odsylaja mnie jeden do drugiego z kolejnymi masciami ktore nic nie pomagaja,jestem wykonczona psychicznie,czy ktos mial podobny problem?do kogo sie udac(okoloce Krakowa)pomóżcie!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zmienić lekarza i udać się do bardzo doświadczonego ginekologa.