Jak leczyć silne wzdęcia po posiłku?

Mam bule brzucha po każdym zkedzonym posilku częste wzdecia odrzuciłam pieczone ale nadal odczowam dyskomfort w brzuchu nie spie nocami bo przeszkadza mi nawet lezenie na boku robilam usg brzucha nic nie wykazalo boli mnie dolna część praduje na lewa i prawa strone brzucha chodz bardziej odczuwam z lewej strony prosze o rade moj lekarz rodzinny przy tym jak powiedzialam ze mam bóle brzucha powiedzial mi tylko ze mam odrzucic smażone rzeczy. O to chodzi ze ja ich nie jem tak mi sie dzieje po kazdym posilku nawet po serku wiejskim nie mam tez zaparc nie wiem co moglabym jeszcze zrobic by poczuc ulge pije calon C jest to na jelita to nic nie daje prosze o rade

Być może ma to związek z jakaś nietolerancją pokarmową? Proponuję diagnostykę w tym kierunku w poradni gastrologicznej. Pozdrawiam.