Jak leczyć somatyczne objawy nerwicy?

Witam mam 38 lat i mam nerwicę dokładnie objawy somatyczne nerwicy biorę moklar 3 tygodnie początkowo wszystko ustąpił sztywność karku, duszności drżenie rąk itd pod paru dni drzwi mi lewa ręka czy to znaczy że moklar słabo działa biorę 1 tabletkę dziennie kiedy lekarz zapisał mi cital brałam połowę tabletki ale mocno senna byłam przerwałam branie po 3 tabletkach i dopiero teraz moklar lekarz mi zapisała pytanie czy mogę spróbować cital tak od razu moklar zaraz kończę opakowanie

Lek. Paweł Szadkowski

Zmian w farmakoterapii powinny być ordynowane przez pani lekarza prowadzącego.