Jak leczyć stany lękowe w ciąży?

Witam jestem w 6 tygodniu ciąży i niestety wróciły do mnie stany lękowe. Leczylam się przez 5 lat i uczęszczam w dalszym ciągu na terapię. Mój psychiatra proponuję zoloft wiem że jest to lek który mi pomógł ale czy napewno ryzykować. Niestety mój żołądek odmawia posłuszeństwa w jedzeniu i przyjmowaniu napoi.

Witam, niestety ciąża komplikuje trochę sprawę, myślę że warto spróbować, aczkolwiek decyzja należy do Pani